O nas

Interaktywna agencja Web idea Design jest grupą profesjonalistów - programistów, grafików, fotografów i administratorów - dla których praca jest pasją!

Istniejemy na rynku usług internetowych od 2013 roku wykonując strony i serwisy dla licznych Klientów z całej Polski i z zagranicy (USA, Kanada, Holandia, UK, Austria, Niemcy, Rosja i Ukraina). Wiedza i doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu.
Priorytetem dla nas jest wizerunek Twojej firmy. Koncentrujemy się na tworzeniu różnorodnych kampanii reklamowych, stron internetowych. Jesteśmy agencją , której pasja i doświadczenie pomagają osiągnąć Twoje cele biznesowe. Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam projektować kampanie kompleksowo, w oparciu o najnowsze technologie i standardy.

Wiemy, jak ważna jest komunikacja, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z Naszymi klientami, których zadowolenie motywuje nas do ciągłego działania i rozwijania Naszej wiedzy.

Praca na odległość!

Pracujemy wykorzystując wszystkie udogodnienia jakie dostarcza internet i nowoczesne technologie unikając niepotrzebnych kosztów związanych z wyjazdami i kontaktem bezpośrednim. Ma to znaczny wpływ na ostateczną cenę projektu! Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji, które wykorzystując internet pragną w profesjonalny sposób dostarczyć swoim Klientom pełną informacje o firmie oraz jej produktach i usługach. Podczas wykonywania serwisu będą Państwo mogli: Monitorować prace przez bezpośredni dostęp do utworzonej strony tymczasowej (dostępnej tylko dla Państwa). Umożliwi to na bieżąco kontrolowanie budowy serwisu internetowego i wprowadzanie wszelkich poprawek na każdym etapie tworzenia. Testować na bieżąco powstający serwis. Wszystkie znalezione przez Państwa niedogodności zostaną usunięte w trakcie tworzenia serwisu. Zaprezentować serwis pracownikom firmy aby zasięgnąć ich opinii.

100000+ Domain Names Registered

90000+ WebSites Hosted

45000+ Customers