Sklep internetowy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub planujesz rozpocząć sprzedaż towarów w internecie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Nasze sklepy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i jego branży. Wszystkie sklepy internetowe, które tworzymy, mają unikalne projekty graficzne aby wyróżnić je na tle konkurencji oraz dbamy o ich optymalizację w wyszukiwarkach.

Twój e-sklep będzie dostępny na każdym urządzeniu!

Wszystkie tworzone przez nas sklepy są zbudowane w oparciu o technologię Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu Twoi klienci mogą robić wygodnie zakupy używając tabletu lub smartfona. Ograniczenie ilości wyświetlanych elementów na urządzeniach mobilnych pozwala na szybsze działanie sklepu, zaś dynamicznie dopasowujący się układ pozwala na wygodne i szybkie poruszanie się po sklepie.

Każdy sklep internetowy projektujemy pod kątem charakteru jego działalności, szata graficzna jest zawsze dopasowana do branży sklepu.

Marketing

Możliwość informowania wybranych klientów o przygotowanych dla nich ofertach. Łatwo zorganizujesz promocje, wyprzedaże.

Bezpieczne formy dostawy

Możesz łatwo, wygodnie nadawać i odbierać przesyłki oraz kontrolować je w systemie elektronicznym. Wybierz szybką realizację zamówienia.

Integracja z Google Analytics

Dzięki konfiguracji z Google Analytics dowiesz się ile osób odwiedza Twój sklep, skąd się o nim dowiedzieli.

Ponad 20 metod płatności

Połącz sklep z systemem płatności i pozwól, aby na Twoje konto od razu wpływały wpłaty klientów.

Stany magazynowe

W szybki i prosty sposób możesz zarządzać sprzedażą, centralnie zarządzać punktami handlowymi, handlowcami mobilnymi oraz oddziałami w Twoim sklepie.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Dzięki responsywności Twój sklep automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Kupony rabatowe

Udzielaj obniżek kwotowych, procentowych, określaj progi rabatowe i darmową dostawę za duże zakupy.

Kupony rabatowe

Udzielaj obniżek kwotowych, procentowych, określaj progi rabatowe i darmową dostawę za duże zakupy.

Social Commerce

Sieci społecznościowe to najważniejsze źródła opinii o produktach. Komentarze oraz publikacji mogą być też umieszczane na osi czasu użytkownika.

Newsletter

Pozwoli Ci stworzyć przejrzysty, spersonalizowany Newsletter. Informuj na bieżąco klientów o nowych promocjach czy produktach.