Nowoczesne i skuteczne Strony internetowe WWW.

Zastanawiasz się nad zleceniem budowy strony internetowej?
Zależy Ci na tym, aby nie była ona jedynie śladem w internecie, ale by pozyskiwała nowych klientów?

Responsive Web Design, czyli łatwość przeglądania na każdym urządzeniu twojej strony.
Można śmiało stwierdzić, że RWD (responsive web design) to dziś konieczność. Coraz więcej ludzi przegląda strony internetowe na tabletach i smartfonach. Nasze strony dopasowują się do ekranów tych urządzeń, aby użytkownicy mięli jak największy komfort czytania.

Indywidualny projekt

Każdy z naszych projektów jest inny i tworzony indywidualnie dla Klienta.

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się za Ciebie prawie wszystkim: optymalizacją, aktualizacją i opieką.

Wsparcie dla wyszukiwarek

Klienci częściej znajdą Twoją stronę internetową.

Hosting i administracja

Oferta hostingu dopasowana jest do wymagań stawianych przez serwis.

Terminowa realizacja

Dbamy o to, by nasze usługi wykonywane były zgodnie z założonym terminem.

Responsywna strona

Strona dostosowana do zarówno tradycyjnych, jak i mobilnych urządzeń.

Tworzymy: strony internetowe, sklepy internetowe, responsywne strony internetowe.

Zakres posiadanych kompetencji pozwala nam przygotować koncepcję, strukturę funkcjonalną strony, projekty graficzne, zaprogramować stronę z zachowaniem aktualnie panujących trendów.
Realizujemy strony responsywne, wyposażone w systemy CMS. Opracowujemy też treść do zamieszczenia na stronie – łącznie z tworzeniem infografik, tekstów, elementów interaktywnych (wizualizery, kalkulatory, itp.) i materiałów wideo.

Jeżeli interesuje Cię wykonanie nowej strony lub re-design istniejącej – prześlij nam swoje zapytanie – lub zadzwoń: +48 730 84 04 04

My nie tylko podążamy za trendami, my te trendy także kreujemy.

Tworząc projekt strony www zawsze potrafimy dopasować się do istniejącego wizerunku firmy, odświeżyć istniejącą identyfikację wizualną (projekt logo, barwy firmowe, nazwa – brand – marka) lub stworzyć ją od podstaw. Wiemy, że równie ważne co estetyka, jest dopasowanie projektu do odbiorcy strony internetowej – i przywiązujemy do tego szczególną uwagę.

System zarządzania treścią – CMS

Wszystkie strony www jakie przygotowujemy są oparte o system CMS (samodzielna aktualizacja treści na stronie www), dostosowany do łatwiej administracji przez naszych klientów. Dzięki temu mogą Państwo zmniejszyć koszty utrzymania strony i samemu w bardzo prosty sposób dodawać i edytować treści. Każdy system CMS dodatkowo modyfikujemy pod kątem klienta, dzięki czemu zarządzanie stroną internetową jest jeszcze prostsze.

Nowoczesne technologie

Tworzone przez nas strony internetowe oparte są o standardy HTML, XHTML, PHP, CSS, AJAX, jQuery, FLASH i inne.
Brzmi to zbyt skomplikowanie? – Projektujemy tak, żeby produkt, który otrzymuje nasz klient był nowoczesny, innowacyjny, atrakcyjny wizualnie i poprawny technicznie – wówczas odbiór przez potencjalnego klienta i pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google są wyjątkowo efektywne.